Kogu veevarustus meie abiga!

Teostame maaparandustöid. Ehitame vee-, kanalisatsiooni-, sadeveetrasse.  Paigaldame pumplaid ja reoveesüsteeme. Teostame drenaažisüsteemide pesu. Keskküttesüsteemide ehitustööd.

Paigaldame/vahetame sanitaartehnikat.

Hoiame 40 aastast kogemust oma ettevõttes!

 
 
drenaaz.jpg

maaparandustööd

Kuivendame õueala, keldreid, kinnistuid. Parandame katkiseid drenaažisüsteeme- ja kaevusid. Teostame drenaažisüsteemide pesu. Paigaldame drenaažisüsteeme olemas- olevatele ja uutele hoonetele. Hoonete kuivendussüsteeme paigaldame kas hoonest väljaspool (tavaline) või hoones sees. Välioludes paigaldame "nähtamatud" kontrollkaevud ja tagame hea ligipääsetavuse hoolduseks.


Drenaaži-süsteemide pesu

Peseme drenaažisüsteeme maastikel-, eramajadel-, asulates. Kasutame kõrgsurvepesurit, mille pesu-ulatus on kuni 500 m. Pesutööde käigus on võimalik tuvastada ja parandada nii suuri ummistusi, kui katkiseid drenaažiosasid asukoha põhiselt.

Drenaazipesu.jpg

WP_20140604_002.jpg

Pumplate- ja septikute paigaldus

Paigaldame drenaažisüsteeme vajadusel koos pumplaga. Kui sadevee-kanalisatsiooni kõrgus on ülevalpool või tuleb kogutud pinnasevesi sootuks kaugema vahemaa taha pumbata. Kasutame kvaliteetseid Eestis toodetud pumplaid.

Reoveesüsteemide paigaldus: Mahutid, septikud, imbväljakud.


Sanitaartehnika paigaldus ja vahetamine

Paigaldame tarbeveesüsteeme, kanalisatsioonitorustike, tarbe- ja küttevee kollektoreid, küttetorustikke, radiaatoreid, boilerite paigaldus/vahetus. Erimõõduga akupaakide valmistamine, paigaldus.

Paigaldame/vahetame sanitaartehnikat: segistid, wc-potid, valamud, vannid. Vajadusel abistame vannitoa või köögimööbli paigaldamisega.

santehnik.jpg

WP_20141013_007.jpg

Vee- ja kanalisatsionitrasside paigaldus

Vesi, sademevesi, kanalisatsioon.

Paigaldame hoonete välistrasse, et kõik vajalik saaks korralikult ja ohutult õigesse kohta. Veetrassidele paigaldame vajadusel külmakindlaid püstikuid. Aitame ühendada vihmaveesüsteemid otse sademevee kogumise torustikku, kas ärajuhtimiseks või kogumiseks.