Õueala ja kinnistud kuivaks

Teostame maaparandustöid, et kinnistu ja hooned oleksid pinnase liigvee eest korralikult kaitstud.  Paigaldame pumplaid, vee- ja kanalisatsioonisüsteeme. 

Hoiame üle 40 aastast maaparanduse kogemust oma ettevõttes!

 
 
drenaaz.jpg

kuivendustööd

Kuivendame õueala, keldreid, kinnistuid. Parandame katkiseid drenaažisüsteeme- ja kaevusid. Lahendus võib olla keeruline, kuid kindlasti teostatav. Paigaldame drenaažisüsteeme olemas- olevatele ja uutele hoonetele. Hoonete kuivendussüsteeme paigaldame kas hoonest väljaspool (levinuim) või hoones sees. Välioludes paigaldame "nähtamatud" kontrollkaevud ja tagame hea ligipääsetavuse hoolduseks.


Pumplate paigaldus

Paigaldame drenaažisüsteeme vajadusel koos pumplaga. Kui sadevee-kanalisatsiooni kõrgus on ülevalpool või tuleb kogutud pinnasevesi sootuks kaugema vahemaa taha pumbata. Kasutame kvaliteetseid Eestis toodetud pumplaid.

WP_20140604_002.jpg

WP_20141013_007.jpg

Vee- ja kanalisatsionitrasside paigaldus

Vesi, sademevesi, kanalisatsioon.

Paigaldame hoonete välistrasse, et kõik vajalik saaks korralikult ja ohutult õigesse kohta. Veetrassidele paigaldame vajadusel külmakindlaid püstikuid. Aitame ühendada vihmaveesüsteemid otse sademevee kogumise torustikku, kas ärajuhtimiseks või kogumiseks.