Kvaliteetne käsitööna valminud puitmaja- Tarmo Haus Oü meistritelt!

Puitmaja on paljude võimalustega moodne kodu nii suvel, kui talvel! Puitmajade ehitusmaterjalid on nüüdisajal väga hea kvaliteediga ja see võimaldab valida paljude erinevate lahenduste vahel. Milline kodu teile meeldib? Uus kodu peaks olema praktiline koht elamiseks - eelkõige peab see meeldima endale ja oma pereliikmetele. Iga kodu ehitusprotsess algab lahenduste ja võimaluste sobitamisest. Palju inspiratsiooni saab ammutada plaanitava kodu asukohast ja selle ümbrusest.

Pakume täislahenduse puitkarkass-majale!

Abistame ehitustööde ettevalmistavas faasis nii arhitektuurilise, kui insenertehnilise abiga. Siseviimistluslahendused aitame välja töötada koos meie sisearhitekti- ja disaineriga. Pärast kokkulepete sõlmimist ja ehitusloa saamist alustame Teie uue kodu ehitustöid. Ehitame vundamendi ja vajalikud kommunikatsioonitrassid (drenaaž, elekter, vesi, kanalisatsioon, sademevee kanalisatsioon, side), sissesõidu tee ja parkla. Seejärel alustame puitmaja püstitamisega, mis valmib tähtaegselt.

Korralik ehitustöö peitub detailides!

Uue kodu valmides anname selle Teile üle lõpuni viimistletuna ja puhtana- võib koheselt sisse kolida! Soovi korral rajame Teie uue kodu ümber haljastuse, piirdeaiad/väravad, ehitame lõpuni sissesõidu tee ja parkla.

Kvaliteetne ehitustöö.

Ehitame puitmaju aastaringselt koha peal. Meie ehitatavad puitmajad kerkivad kuivades tingimustes, mis tagab korraliku lõpptulemuse. Ehitustööd ei peatu isegi sajustel päevadel- sest meie ehitatav maja on kaitstud sademete eest. Ettevõttes vastutab kvaliteetse ehitustöö eest igapäevaselt tegevjuht, kaks ehitusinseneri ja üks järelevalve insener. Ehitusmeistrid on kvalifitseeritud ja koostööpartnerid hoolega valitud. Selliselt tagame kvaliteetse lõpptulemuse.

Iga uus puitmaja valmib 4 aastase ehitusgarantiiga!

Kuidas alustada uue kodu ehitamist koos Tarmo Haus OÜ-ga? Hea on joonistada endamisi eskiis oma soovitud kodu välimusest ja ruumide paiknevusest. Soovi korral pidada nõu meie arhitekti ja /või ehitusinseneriga lahenduste võimalikkusest. Seejärel on võimalik öelda soovitud uue kodu ehitamise hinna suurusjärk ja ehituseks kuluv aeg.

Julged ideed saavad koos meiega reaalsuseks! 

Ehitame puitmaju üle Eesti, ka saartel. 

puitmaja2.jpg

Eriprojektid - eramuehituses

Insenertehniliselt keeruliste ehituslahendustega hoonete ehitamine on meie kompetentsis. Ehitame ümber olemasoleva elamu või ühendame uuega. Vundamentide ehitamine keerulistes tingimustes. Erikujuliste konstruktsioonide ehituslahendused.

energiamargis-A.jpg

Vaatame tulevikku!

Ehitades kodu on tähtis hoida kokku energiat ehitise igapäevasel kasutamisel. Ehitame kvaliteetselt ja tõepäraselt. Ehitustööde käigus kontrollitakse korduvalt hoone soojapidavust infrapunakaamera ja surve- või vaakumtestiga. Mõistlik on kasutada säästvaid kütte-, ventilatsiooni- ja elektrisüsteeme, mis hoiavad teie kodu igapäevased kulud madalatena. Optimaalselt valitud lahendused toimivad muretult aastaid.

IMG_8598.JPG

Sisekliima on tähtis!

Siseviimistluses eelistame alati võimalikult naturaalseid ja looduslähedasi materjale. Tänapäeval leidub suurepärane valik erinevaid kivi- või puitmaterjale, värve, õlivaha- ja krohvi-lahendusi andes kodule mõnusa siseõhu. Valitud viimistlusmaterjalidest sõltub nii silmailu, kui mõju inimese tervisele.

Korduma kippuvad küsimused: Vaata siia