Usaldusväärne ehitaja aastast 2010

Oleme ajas, kus meil on kasutada parim valik tööriistu. Saame kasutada kvaliteetseimaid materjale oma töös, kui eales varem. Lisame neile südamega tehtud töö ja tulemuseks on kauakestvad lahendused, mis muudavad teie kodu ainulaadseks ja hästi toimivaks.

Juba 7 aastat oleme pakkunud ehitus- ja remonditeenuseid Euroopa Liidus. Meile on tähtsad järjepidevus, kliendi soovidest hoolimine ja praktilised lahendused. Ajame oma äri ausalt ühtviisi klientide, töötajate ja riiklike kohustuste osas. Meie töödel on alati kindel garantii.

Töö on korralikult tegemiseks!

 

töökorraldus

Pakume klientidele kvaliteetset ehitus- ja remonditeenust- milleta ei saa turul pikka aega püsida. Töötame südamega ehk soovime anda meie klientidele hästi tehtud töö, et korraline hooldus- ja remonditöö oleks võimalikult kauges tulevikus. Meie klienditeenindus on lugupidav ja tekkivad küsimused saavad toimivad lahendused. Meie meeskonnas töötab lisaks ehitusmeistritele 3 eriala ehitusinseneri, kes hindavad ja kontrollivad ehitusprojekte ning viivad objektil läbi ettevõtte töö kvaliteedi kontrolle. Ettevõtte töötajad on kohusetundlikud, kogenud ja pühendunud oma tööle. Meie töötajate ja materjalide logistika tööde käigus sujub laitmatult, mis tagab, et töö valmib tähtaegselt.


Tarmo Haus Oü on õnnelik väikeettevõte. Töökultuur, kogemustega spetsialistid ja lugupidav suhtlus on meie tugevused. Ettevõtte teenuseid tellivad eelkõige erakliendid ja riigiasutused. Paljudest on saanud meie püsikliendid, mis on tunnustus tehtud töö kvaliteedile. Aitäh teile!
— Tarmo Suurvärav, tegevjuht