Remonditöö annab uudsuse

Kõik ehitised vajavad remondi- ja hooldustöid. Me teostame enne töölehakkamist korrektse plaani, kaardistame võimalikud varjuküljed ja valmistame ennast hästi ette. Remonditööde ajal hoiame ehitusprahi- ja tolmu leviku kindlalt kontrolli all. 

 

 
 
WP_20130731_003.jpg

Vanast saab uus

Vananenud puitkarkass-hoonetele uue elu sisse puhumine. Ära vajunud vundamendiga hoonete tõstmine ja vundamentide parendamine. Avame puitkonstruktsioonid, kontrollime kandvaid osasid, vajadusel vahetame. Asendame või täiendame olemasolevat soojustust: saepuru/tselluloos/kivivill. Katusekonstruktioonide vahetus: Eterniit / laudkatus / valtsplekk / EPDM. Avatäidete korrastamine ja soojapidavuse parendamine. Töötame hoolsalt nii sees, kui väljas!


remont kodus või kontoris

Alates väikesest värvimistööst kuni täieliku värskendus-remondini. Maalritööd toovad värskust ja uudne värvilahendus annab inspiratsiooni igaühele. Vajadusel ehitame soovitu ümber või uue konstruktsiooni juurde. Hooldame- ja parandame puitpõrandaid. Vahetame katkiseid seina-ja põrandaplaate ning vuugisegu. Kohendame köögi- või vannitoamööblit. 

Alati on vaja midagi paremaks muuta - Küsi head nõu juurde

WP_20131019_002.jpg

WP_20140115_001.jpg

Materjalide valimine

Kui lõhna ei ole- ei tähenda, et seda pole olemas.

Meie oleme ennast kallutanud kvaliteetsete keskkonnasõbralike materjalide suunas juba aastaid. Alustades siseviimistlus- materjalidest, sest need ümbritsevad meid kõige rohkem. Värvil ja värvil võib olla mäekõrgune vahe, seda nii tootmisprotsessis, kui ruumi kliimas, kus seda on kasutatud. 

Teadlik elu-keskkonna hoidmine on meie kõigi tervise huvides.