Hea ehitustöö peitub detailides

Eramute- ja abihoonete ehitustööd on meie igapäevane leib. Meie erialane kompetents võimaldab teostada eriprojekte ja keeruliste lahendustega ehitustöid. Ehitusprojektide teostamine täislahendusena. Aitame valmis saada pooleli olevaid ehitustöid. Väikesed ehitustöödki on meile olulised. Kõik praktilised ehitustööd nii sees kui väljas.

Saatke meile päring teid ees ootava ehitustöö kohta.

Me vastame operatiivselt!

 
 
WP_20151028_12_07_39_Pro (2).jpg

Puitmajade ehitustööd

Ehitame puitkonstruktsiooniga hooneid täislahendusena. Puitkarkass konstruktsioone suudame püstitada aastaringselt välioludes kuivana hoitult, et tagada kõrge ehituskvaliteet. Puitmaterjalidest valime vaid kvaliteetset, seda nii kandvas konstruktsioonis-, sise- ja välisviimisltuses. Suudame ehitada energiasäästlike maju ja mõelda ajas aastaid ette. Ehitame nii, et majaomanik tõesti tunneb rõõmu oma kodust.

Vaata rohkem siit


Sise- ja välisviimistlus

Kliendi soovidest kantuna valime sise- ja välisviimistluse lahendused ning teostame nõuetekohase paigalduse. Teeme eel- ja lõppviimistluse kasutades praktikas end õigustanud materjale. Puidust eriprofiilide tootmine ning paigaldus. Puithoonete sise- krohvi lahendused: savi/lubi. Vineer-plaatide paigaldus viimistluses.

Laudpõrandate ehitustööd ja viimistlemine vastavalt kasutusotstarbele. Erilahendustega laudpõrandad- küsi infot.

IMG_7164.JPG

WP_20140821_004.jpg

Vundamentide ehitustööd

Post- ja lintvundamentide ehitustööd. Postvundament on kiireim viis saada rajatavale puithoonele tugev vundament. Sobib nii elu-, kui abihoonele. Lintvundament on vundamendi-klassika, mis ei ole kaotanud oma väärtust. Lintvundamente ehitame, kas ehituplokkidest või monoliitsena valatult.

Vundamente ehitame vajadusel koos torustike paigaldusega: drenaaži-, vee-, kanalisatsiooni-, ja sademevee torustik


20170518_080501.jpg

PUUSEPATÖÖD

Kokkuvõtlikult kõik, mis puidust, on meie töö. Telli puitmaterjalile kvaliteetne paigaldus. Meie meister-puusepp saabub teie juurde laia valiku tööriistadega, et teha töö, mille lõpptulemus oleks ilus, praktiline ja kestaks muretult aastaid.

Sise- ja välisvooder, laudpõrandad, liistude paigaldus, puidust eriprofiilide tootmine,  puitkarkass-konstruktsioonide püstitamine, liimpuittalade plommimine, puit-terrassid, akna- ja uksepaled, töötasapindades avade lõikamine ja paigaldus. Täpsema info saamiseks ootame teie päringut.