Korduvalt küsitud küsimused:

Kas majatehasest tellitud elementmaja või käsitööna kohapeal valmistatud puitmaja? Meie kogemus ja ettevõttes kasutusel olevate kvaliteedi nõuetega ehitatud kodu on parem, kui elementidena maju tootva tehase toodetud puitmaja. Me ehitame tervikut!

Uue puitmaja hind? Meie ehitatav kodu on kvaliteetne ja tulevikku vaatav. Oleme valinud materjalid ja kodu koostisosad selliselt, et korralised koduga seotud suuremad hooldustööd oleks kindlasti kauge tulevik. Seetõttu hind kujuneb paljuski valitud ehituslike lahenduste järgi, mille selgitab välja ehitusprojekti järgne eelarvestus.

Ehitusaeg võrreldes elementmajaga? Meie ehitatud käsitööna kohapeal valmiva maja ehitusaeg ei ole majatehaste pakutavast pikem.

Milline on ehituskvaliteet? Ehitame puitmaju aastaringselt koha peal. Meie ehitatavad puitmajad kerkivad kuivades tingimustes, mis tagab korraliku lõpptulemuse. Puitkarkass-konstruktsioon on eriliselt tugev ja tihendatud liidetega, mis välistab külmasillad ehk avad läbi konstruktsiooni, kustkaudu külm võiks konstruktsiooni jahutades kahjustusi põhjustada. Puitkarkass soojustatakse puistevilla meetodil. Avatäited, sise- ja välisviimistlusmaterjalid end tõestanud koostööpartnerite toodete valikust. Loomulikult on tähtis kliendi soov ja meie täidame selle kvaliteetsete lahendustega.

Kas teete midagi teistmoodi või paremini, kui konkurendid? Uue puitmaja ehitustöö saab alguse korralikust eeltööst, kus meie insenerid hindavad asukohta plaanitava hoone sobivust, kas asukoht toetab valitud vundamendi lahendust. Kontrollime ehitusprojekti ja selle eriosi võimalike projekteerimisvigade avastamiseks enne ehitust. Meie ettevõttes on tugev kvaliteedi kontroll, lisaks kliendi poolt palgatud ehituse järelevalvele.

Ehitusgarantii pikkus, miks 4 aastat? Hoolime oma klientidest- sest ehitame kvaliteetselt ja hästi toimivaid lahendusi. See on samuti meie usaldusväärsuse garantii. Garantiijuhtumi ilmnedes reageerime esimesel mõistlikul võimalusel ja parandame vea.

 

 
Puitmaja-ehitaja